Menu Zavrieť

Jedinečná svadba na Karlovom dvore

Dôležitou súčasťou plánovania Vášho veľkého dňa je bezpochyby aj výber miesta, kde prežijete jedny z najkrajších chvíľ svojho života. Usadlosť Karlov dvor Vám ponúka exkluzívny priestor pre Vašu nezabudnuteľnú svadbu, na ktorú budete nielen Vy, ale aj Vaši hostia ešte dlho spomínať. Nečakajte však nič obyčajné. Váš veľký deň sa totiž bude odohrávať na priestrannej zastrešenej terase s parketom a výhľadom na ďaleké polia a zeleň, ktoré dotvárajú čarovnú atmosféru tohto miesta. Vnútorná menšia sála Vás zase poteší štýlovým barom a veľkorysým priestorom pre catering.

Svadobný obrad

Je len na Vás, ktoré miesto si u nás vyberiete na svoj slávnostný sobáš. Karlov dvor vám ponúka hneď niekoľko možností. Svoje „áno“ si môžete povedať v krásnom prostredí pod holým nebom priamo na usadlosti, čo má rozhodne svoje čaro. Ponúkame Vám však aj možnosť sobáša v našej súkromnej vysvätenej kaplnke, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou. Predstava, kráčať do svätostánku po kamennom chodníčku, ktorý lemujú sviece dotvárajúce slávnostnú atmosféru rozbúši srdce nejednej romantickej duše.

Svadobné sedenie

Usadlosť Karlov dvor dýcha atmosférou vidieka, ale aj miesta, ktoré dokážeme premeniť na luxusný a nezabudnuteľný priestor pre Vašu dokonalú svadbu. Ak túžite po nádychu tradičného a vidieckeho, ste rozhodne na správnom mieste. Túto atmosféru podtrhne štýlové drevené sedenie, ktoré dodá všetkému ten správny šmrnc. Ak Vám však srdce piští po snehobielych okrúhlych stoloch s chiavari stoličkami, vieme Vám splniť aj toto želanie. Všetko závisí len od Vášho výberu.

Svadobná hostina

Exkluzívnu hostinu pre Vás naplánujeme do posledného detailu. V spolupráci s našimi overenými špecialistami na catering Vám prinesieme na stoly gastronomický zážitok. Od welcome drinkov a uvítacieho občerstvenia, cez chutné svadobné menu až po pestrý polnočný bufet. Máme však pre Vás aj niečo špeciálne. Prepojenie vnútorných a veľkorysých vonkajších priestorov nám totiž dáva možnosť, ponúknuť Vám zážitok vo forme „live cooking“, kedy bude náš kuchár pripravovať špeciality priamo pred zrakom vašich hostí, čo môže byť príjemným spestrením vašej hostiny.

Ubytovanie

Karlov dvor ponúka mladomanželom možnosť ubytovania priamo v hlavnej budove. K dispozícii sú, priestranný apartmán až pre 3 osoby s kúpeľňou a ďalšia veľká samostatná izba s manželskou posteľou a sociálnym zariadením. Tieto priestory Vám môžu poslúžiť nielen na strávenie noci po poriadnom svadobnom žúre, ale aj počas svadobných príprav, či len tak na oddych.